Veerandsada aastat end tõestanud Eskaro seinavärvid. Kõik lae- ja seinapinnad leiavad sobiliku toote Akrit sarjast

Sisuturundus
Vastupidava ja pesemiskindla värviga Akrit 20 saab vannitoad põnevaks tuunida. | Tootja

Värvitootja Eskaro tähistab sel aastal 25. sünnipäeva. Väärikasse veerandsajasse mahub hulganisti tooteid ja innovatiivseid arendusi. Eskaro lipulaevaks läbi selle aja võib pidada seinavärvide sarja Akrit, mis on olnud firma sortimendis algusest peale. Mitte väheoluline pole ka see, et Akriti retseptid on välja töötatud Eestis, Eskaro enda keemiainseneride poolt.

Eesti Allergialiit on andnud oma heakskiidu Eskaro värvidele Akrit 4, Akrit 7, Akrit 12, Akrit 20, Mattilda ja Flat. Kõik need värvid vastavad ka emissiooniklassi M1 nõuetele, mis samuti kinnitab nende värvide sobivust allergiliste ja tundlike inimeste kodudesse.
„Eesti Allergialiit tunnustab“ märk omistatakse toodetele, millised on ohutud, usaldusväärsed, ei sisalda lõhnaaineid või üldisi ärritavaid või ülitundlikkust tekitavaid aineid ja aitavad vähendada siseõhu saasteainete sisaldust ning millised sobivad tundliku nahaga inimestele või kes põevad allergiahaigusi.
Pindadest sobivad Akriti sarjale uued või varem värvitud betoon-, gaasbetoon-, kipsplaat-, krunditud puitkiudplaat-, puitlaastplaat-, tellis-, pahteldatud, krohvitud, klaaskiudtapeediga või teised ülevärvitavate viimistlusmaterjalidega kaetud pinnad. Akriti sarja värvi ei sobi põrandate, uste ja mööbli värvimiseks.

Eskaro Akrit 4 - õige värv sinu magamistuppa

Tegemist on täismati seina- ja laevärviga, mis on toonitav üle 10 000 värvitooni.Hea kattevõimega mugavalt pinnale kantav vesialuseline akrülaatvärv.
Moodustab täismati pinnakatte, mis on ühtlase läikega vaadeledes eirinevate nurkade alt. Täielikult kuivanud pind talub kerget niisket puhastamist.

Eskaro Akrit 7 -  õige värv sinu elutuppa

Tegemist on siidmati  pestava seinavärviga, mis on vastupidav korduvale pesemisele. Mugavalt pinnale kantav ja hea kattevõimega vesialuseline akrülaatvärv. Moodustab ühtlase, elegantse siidmati läikega pinnakatte.
Täielikult kuivanud pind talub mitmekordset puhastusvahenditega pesemist.
Värvi sobib kasutada seinte ja lagede värvimiseks kõrgendatud niiskusega ruumides. Kasutuskohad: elutoad, lastetoad, magamistoad, koridorid, trepikojad, salongid, klubid, kontorid, tootmisruumid jm.

Eskaro Akrit 12 - õige värv sinu kööki

Tegemist on kulumiskindla pestava poolmati vesialuselise akrülaatseinavärviga, mida saab toonida üle 15 000 värvitooni. Toode on sastupidav sagedasele puhastamisele.
Värv sisaldab komponente, mis võimaldavad värvitud pinnalt mustuse kergesti eemaldada.
Värvi on mugav pinnale kanda, hea kattevõimega. Tulemuseks on ühtlane poolmatt pinnakate.
Pind jääb ühtlase läikega, kui  vaadata seda erinevate nurkade alt. Kulumiskindel pind talub sagedat puhastamist.
Värvi võib kasutada  seinte ja lagede värvimiseks kõrgendatud ekspluateerimistingimustega ruumides ning ruumides, mis vajavad sagedast pesemist. Kasutuskohad: elutoad ja kontoriruumid, lastetoad, koridorid, fuajeed, trepikojad, salongid, klubid, tootmisruumid, kauplused, restoranid, kohvikud, garaažid, jm.  

Eskaro Akrit 20 - õige värv sinu vannituppa

Akrit 20 on pesukindel poolmatt akrülaatseinavärv. Toode sobib kõrgendatud niiskusega ruumidesse ning ruumidesse, mis vajavad sagedat pesemist.
Tegemist on kõrgete dekoratiivsete omadustega värviga, mis moodustab ideaalse ühtlase, poolmati pinnakatte (läikaste 20).
Värvitud pind on kulumiskindel ning talub korduvat pesemist. Seega, värvi sobib kasutada seinte ja lagede värvimiseks kõrgendatud niiskusega ruumides ning ruumides, mis nõuavad vastupidavat pinnakatet ja sagedat pesemist. Kasutuskohad: vannitoad, tualetid, köögid, koridorid, esikud, trepikojad, garaažid, kauplused, kohvikud, bussi-, raudtee-, lennujaamad, sadamad jm. Ei sobi põrandate, uste ja mööbli värvimiseks.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid