Dekoratiivsed efektid loovad seinale väljendusrikkust. Julge mängida värvide ja pinnatekstuuridega!

Sisuturundus
Alpina Effekt struktuurvärv on hea võimalus lisada oma koju erilisi aktsente. | Alpina

Dekoratiivvärvid ja -tehnikad pakuvad väga põnevaid võimalusi ja väljakutseid muutmaks oma interjööri ainulaadseks ning isikupäraseks. Veedame ju 70% oma elust siseruumides. Dekoratiivvärvide erinevad struktuurid, läikeastmed, töövahendid ning tehnika loovad tohutul hulgal võimalusi rõhutada just soovitud seina või ka mööblitükki kodus.

Dekoratiivvärvid on hea vaheldus näiteks tapeedile. Üsna lihtsalt saad muuta toa üldilmet. Nende värvide abil võid jäljendada sulle meelepäraseid materjale, nagu näiteks marmor või betoon. Võimalusi on lõputul hulgal, nagu ka tooteid ja tehnikaid. Kunagi ei pea kartma, et kellelgi on kodus just täpselt samasugune sein. 

Et efektvärv pääseks paremini esile, kaetakse ruumis tavaliselt üks sein, mis jätekse dominandiks. Järgnevalt mõned ideed, kuidas ja millega luua ruumi seintele põnevat efekti.

Alpina Impression Effekt

Selle värviga saad luua põneva struktuurse viimistlusefekti nii seintel kui ka laes. Alpina Impression Effekt mõjub struktuurkrohvina, mida saab kõigi maalritööriistadega modelleerida. Värv aitab ruumile lisada tugevaid disainiaktsente ning luua isikupärane kujundus. Muide, alati ei pea valima valget tooni, vaid proovida tasuks julgelt ka teisi värvitoone.
Tegemist on keskkonnasõbraliku tootega, mis on lõhnatu ega eralda kahjulikke aineid.

Muide, veelgi põnevama tulemuse saamiseks sobita Alpina Impression Effekt lasuuridega Alpina Lasur Effekt Silber või Alpina Lasur Effekt Gold, mille õrn metalne helk annab seintele eksklusiivse välimuse.

Alpina Impression Effekt värvi kohta loe ja vaata lähemalt SIIT!

Alpina Lasur Effekt

Alpina Lasur Effekt on lasuurvärv sädeleva pärlmutterefektiga.  See läbipaistev lõppviimistlus lisab seintele põneva metalliläike, mis lisab ruumile suursugusust. Vastavalt maitsele saad valida kulla- või hõbedahelki, baasvärvi on võimalik ka vastavalt soovile toonida. 
Kuidas struktuurvärvi Alpina Lasur Effekt kasutada, loe lähemalt SIIT!

Alpina Farbrezepte Beton-Optik

Üha rohkem on sisekujunduses moodi tulnud betoon. Betooni efekti saad nüüd ka ise luua - struktuurvärv Beton-Optik loob modernse seinapinna, mis on ühtaegu nii lihtne kui rahustav. 
Tegemist on pilkupüüdva lahendusega, mis on soojadele toonidele tõeliseks kontrastiks.
Komplekt sisaldab betoonihalli aluspahtlit ning viimistlusvärvi. Lisaks on kaasas plastikkellu, millega struktuure mugavalt luua. 
Soovid rohkem infot toote kasutamise kohta? Loe ja vaata lähemalt SIIT!

Värvimistöödeks varu kindlasti vajalikud vahendid

Enne värvima asumist valmista pinnad ette ja varu tarvilikke pindade kattevahendeid. Kindlasti läheb tarvis kvaliteetset maalriteipi, mis ei luba värvil valguda mittevärvitavavale pinnale. Maalriteibi soovitame eemaldada enne värvi kuivamist, et vältida värvi pragunemist.

Kattepaberit läheb tarvis põrandate ja suuremate esemete kaitsmiseks värvipritsmete eest.  Paberile on heaks alternatiiviks ka pehme viltmatt, mis imab niiskust.  Kattekiled sobivad akende, uste ja mööbli kaitsmiseks.

Sarnased artiklid