Mööbli värskendamise võlu

Sisuturundus
Alpina värvid toovad kodu majja. | Alpinacolor.ee

Soojad ilmad on mõnus aeg võtta ette kodused remonditööd. Mõne väsinud välimusega tooli või laua saab viia kasvõi õue varjulisemasse kohta, et armsale esemele uut ilmet andma hakata. Ja see pole kuigi aeganõudev ega keeruline – pigem te­raapiline ja võluvat uudsust pakkuv tegevus. Vaja vaid head viimistlusvahendit!

Värviletid ehituskauplustes on kirjud ja sega­dust tekitavad. Kes igapäevaselt selle alaga kokku ei puutu, võib päris hätta jääda. Aga va­likut on juba oluliselt lihtsam teha, kui pead sil­mas teiste kasutajate kogemusi ja kaubamärgi usaldusväärsust. Võtame või 120-aastase aja­looga viimistlusvahendite tootemargi Alpina, mis on isetegijate seas Euroopa populaarse­maid värvibrände ja nõudlikul Saksamaal lau­sa number üks.

Alpina sortimendis on vahendeid peaaegu kõigi pindade viimistlemiseks ja kodu renovee­rimiseks: nii lagedele, seintele kui ka põranda­tele, nii puidule kui ka metallile. Laias valikus on lihtsasti kasutatavaid tooteid, mis tagavad viimistlusele suurepärase lõpptulemuse. Mit­mesugused dekoratiivsed viimistlusvahendid, nagu näiteks Alpina Effekt sari, rahuldavad in­dividuaalsed vajadused nõudlikemagi interjöö­ri kujundamisel.

 

Vana mööbel vähese vaevaga uueks!
 

Kui aga räägime mööbli värskendamisest, siis milliseid värviomadusi võiksime arvesse võtta? Teada on, et need pinnad on enamasti sagedas kasutuses – seega peavad hästi vastu panema ka suuremale hõõrumisele ja olema kergesti puhastatavad. Neile nõuetele vastava viimist­luse loomiseks on sobiv hea katvusega vesialuseline emailvärv Alpina AQUA UNIVERSAL, mida on lihtne pinnale kanda.

Nimetatud toote eelis on veel ilmastiku­kindlus, mistõttu sobib seda kasutada ka vä­lipindadel – tuleb lihtsalt arvestada, et õhu­temperatuur töötlemise ajal peab jääma üle 8 kraadi ja loomulikult ei või värvimistöid te­ha liigse niiskuse, otsese lõõmava päikese ega vinge tuule käes.

Ka töötlemise ja kuivamise kestel on värv lõhnatu. Muide, Alpina AQUA UNIVERSAL on tolmukuiv juba 1–2 tunni pärast, ülevärvitav 8 tundi hiljem ning täiesti kuivanud 2–3 päe­va möödudes.

Igaüks saab hakkama!

 

Alpina AQUA UNIVERSAL on suurepärase katvusega ja väga hästi puhastatav emailvärv. | Alpinacolor.ee

Viimistlusnippe
 

• Värv tuleb enne kasutamist korralikult läbi segada.

• Enne viimistlema asumist puhastada pind korralikult tolmust, lahtistest osadest ja mustusest ning vanad värvikihid üle lihvida.

• Seejärel kanda pinnale kaks kihti Alpina AQUA UNIVERSALI.

• Viimistlemata pealispindu peab eelnevalt kruntima tootega Alpina GRUNDIERUNG FÜR HOLZ (puitpindadele) või Alpina GRUNDIERUNG FÜR METALL (metallpindadele).

• Töövahendid puhastada pärast kasutamist vee ja seebiga!

Alpina AQUA UNIVERSAL värvi on saadaval 0,7- ja 2,4-liitrises pakendis.

Rohkem infot Alpina toodete kohta leiab aadressil alpinacolor.ee

 

Alpina tootemargist

120-aastase ajalooga Alpina on isetegijate seas üks populaarsemaid värvitootemarke Euroopas. Alpina on ideaalne valik hobiehitajale, pakkudes tooteid, mis võimaldavad saavutada suurepäraseid tulemusi ilma erialaste oskusteta. Laia tootevalikusse kuuluvad sise- ja välisvärvid, emailid, puidukaitse ning dekoratiivsed viimistlustooted. Alpina tooteid on lihtne valida, neid on kerge töödelda ja täiuslik tulemus kestab kaua.

www.alpinacolor.ee

Sarnased artiklid