Kuivakindel lillepeenar. Mida sinna istutada?
kodus.ee
Päikest armastav Alpi aster. | Shutterstock

Kui põuane suvi muru kollaseks küpsetab, lillepeenral lehed kuumusest longu vajuvad ning õhtused kastmised juba õige suure tüki igast päevast ära võtavad, hakkab aiasõber mõtlema ratsionaalsema lahenduse peale. Oleks mul ometi selline peenar, mida polekski vaja kasta! Niiskuse suhtes vähe-nõudlikke püsitaimi leidub ju nii kultuurtaimede seas kui ka vabas looduses.

1. peenar | Päikeselembide päevitusplats
 

Madalakasvulistele kadakasortidele valiti täienduseks sinakates ja hallikates toonides lehestikuga padjandtaimed, sekka ka mõni kõrgekasvulisem.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid