Lahendus roheliseks muutunud fassaadidele
Caparol
Caparol

Iga majaomaniku soov on fassaad, mille värv näeb alati välja nagu uus. Kui aga maja ümbritseb rohelus või mets, muutuvad seinad aja jooksul roheliseks. Õietolmu ja eoste mõjul paljunevad hoone fassaadi pinnal vetikad ja seened. Sellisel juhul tuleb need niiske harja ja surveveega mehaaniliselt eemaldada.

Peale pesemist töödeldakse fassaadipinda põhjalikult biotsiidilahusega Capatox, mis on kasutusvalmis lahus sambla ja hallitusseentega kaetud pindade eeltöötlemiseks. Lahuse kasutamise järel lastakse pinnal täielikult kuivada. Sõltuvalt seinapinna tüübist ja struktuurist krunditakse see sobiva Caparoli tootega. Peale kuivamist kaetakse fassaad kõrgklassilise ThermoSan NQG värviga, millel on seente- ja hallitusevastased omadused.

ThermoSan NQG on uus silikoonvaiguga fassaadivärv, mis on toodetud teaduslikult välja arendatud nanokvartsvõrgu (NQG) tehnoloogia alusel ning tagab fassaadi pikaajalise kaitse kahjulike väliste tegurite mõju eest. Värvi eeliseks on ühelt poolt hea veetõrjumise võime, vähene pinnakahjustuste oht ja kergesti töödeldavus, teisalt nakkub värv aga hästi aluspinnaga ja on vastupidav, misläbi määrdub fassaad vähem. Pinnale kleepub oluliselt vähem mustuseosakesi, peentolmu ja taimeeoseid. Osakesed, mis fassaadi külge siiski jäävad, eemalduvad sealt järgmise tuule- ja vihmahooga. ThermoSan NQG värviga viimistletud fassaad on vastupidav, kõrge värvitoonikindlusega ja säilitab oma algse välimuse pikaks ajaks.

Usaldusväärne fassaadikaitse Capatox + ThermoSan NQG

Capatoxi mikrobiotsiidilahuse kasutamine kombineeritult nanotehnoloogilise ThermoSan NQG fassaadivärviga on tõhus lahendus roheliseks muutunud fassaadide vastu. Seda on tõestatud ka sõltumatute laborite praktiliste uuringutega ning fassaadielementide pikaajalise seire käigus mitmes Euroopa riigis.

Caparoli jaoks tähendab fassaadikaitse pikaajalist puhtust, värvi vastupidavust ning sära. Tooted fassaadide puhastamiseks ning töötlemiseks on saadaval Caparoli Profikeskustes Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning rohkem kui 20 edasimüüja juures üle Eesti.

Vaata lisa fassaadikaitse toodete kohta www.caparol.ee.

Sarnased artiklid