Kokka kiiresti ja kirglikult KitchenAid hakklihamasinaga
Sisuturundus
Hea köögimasin säästab perenaise aega ja tagab parima lõpptulemuse. | Tootja

Kõige parem tooraine on ikka see, mille valmistad ise vastavalt oma vajadustele. Perenaisele kulub köögis alati ära üks hea ja tõhus hakklihamasin, millega võid peenestada väga paljusid toiduaineid.  

Köögikombaini 5KSMMGA hakklihamasin on vastupidava metallist konstruktsiooniga. Sellega saad purustada liha, kõva juustu ja paljusid teisi tooraineid maitsvate toitude valmistamiseks. Selle köögiabilisega saad lihtsasti valmistada hakkliha vorstide või burgerite tarvis. Sobib hästi eeljahutatud ja külmutatud liha purustamiseks ning ka riivsaia valmistamiseks.
Peent (3 mm), keskmist (4,5 mm) ja jämedat ( 8 mm) lihvimisplaati saad kasutada vastavalt vajadusele.

Kasuta peenplaati, et purustada beebitoitu, toorainet eelroogadeks ja hamburgeriks ning vorstide valmistamiseks. Keskmist peenestamisplaati kasuta suppide, pajaroogade, hommikusöökide tarbeks.  

Jämeda lihvimisplaadi abil peenesta liha näiteks chili con carne tarbeks, samuti juustusid.

Hakklihamasina tarvikud on:

Alumiiniumist korpus ja hakklihamasina alus (eeldab ainult käsipesu)

3 sõela suurte, keskmiste ja väikeste aukudega

1 tera

2 vorstiotsikut

Puhastushari ja tambits


Nippe

Parimate tulemuste saamiseks kasuta külma või osaliselt külmutatud liha. Tarviku osi võib enne kasutamist hoida külmikus või sügavkülmikus, et need oleksid külmad. Hõrguma tulemuse saamiseks võib liha ka kaks korda läbi seadme lasta.
Rasvast liha tuleks läbi seadme lasta siiski vaid üks kord. Riivleiva valmistamiseks kuivatage leiba enne ahjus, nii et kogu niiskus sellest eemalduks. Teine võimalus on kasutada täiesti värsket leiba. Osaliselt kuivanud leib võib metallist hakklihamasina tarviku ummistada.
Metallist hakklihamasina tarvik ei sobi väga tihkete toiduainete töötlemiseks, nagu täielikult kuivatatud kodus valmistatud leib. Koduleib peaks olema värske ning pärast riivmist tuleks seda kuivatada ahjus või õhu käes.

 

Ostes märtsis Euronicsis KitchenAid Aristan seeria mikseri, saad kingituseks kaasa vorstiotsikuga hakklihamasina!
Uuri suurepärast pakkumist SIIT!

Sarnased artiklid