Pinnasisesed õhupuhastid

Falmec Down Draft on tööpinda integreeritav perimeetertõmbega kubu, mis töörežiimil tõuseb köögipinnast 40 cm kõrgusele. 4 kiirust, elektrooniline juhtimine, õhuvoog 300-850 või 255-600 m3/h, tsükkelventileerimine 24 h, 10 W leedvalgustus. | Tootja

Kui pliidi kohale pole tarvis traditsioonilist õhupuhastit, sest see on tööpinna sees, saab igaüks kujundada köök oma soovide kohaselt ja paigutada söögitegemiskoht, kuhu meeldib, ilma segavate lisakolakateta.

Läbi tuleb mõelda ka see, kas soovid õhupuhastit, millest väljuv õhk suunatakse õue (väljatõmme) või õhueraldusega tuppa tagasi (ringlev õhk).


Keskpõrandale kokku
 

AEG ComboHob on induktsioonpliit ja ringikujuline õhupuhasti koos. Rasvakogujat, mille saab paigutada kappi (õhk tagastatakse pärast niiskuse eraldamist tuppa), on lihtne hooldada: pliidi keskosas asuvat ümmargust võret saab keerates eemaldada – see võimaldab alumiiniumist rasvafiltri hõlpsat puhastamist ja seespoolse tõhusa lõhnafiltri vaevatut hooldust. Hob2Hood-funktsioon reguleerib tõmbekiirust automaatselt.

Ka Mielel on integreeritud auruväljalaskeavaga induktsioon-pliidiplaadid: KMDA 7774 FL on kahe PowerFlex keedualaga ja keskel asuva auruäratõmbega.


Vähem müra
 

Mopeede ja mootorrattaid tootnud Belgia firma Novy tegi 1965. aastal kannapöörde, hakates tootma õhupuhasteid, ja arendas välja oma müravähendamise süsteemi. Novy One õhupuhasti, mis kasvab välja otse pliidiplaadi keskelt, on võitnud Inglismaal prestiižika tooteinnovatsiooni auhinna – diskreetne disain peidab kuni 30% suuremat efektiivsust. See pole aga mudeli esimene tunnustus: 2016 pälvis seade maailma ühe prestiižikaima Red Dot Award tootedisaini auhinna.


Tipptaseme süntees
 

Moodne köök ei armasta liialdusi, kuid hindab funktsionaalsust ja sooritusvõimet. Disainerite ja kokkajate rõõmuks on Falmec teinud just sellise induktsioonpliidiga kombineeritud õhupuhasti.  Sellest ka toote nimi Sintesi – süntees kahest tähtsaimast köögiseadmest. Energiatõhusal tootel on elegantne disain, hea kasutusmugavus, efektiivne, ent vaikne äratõmme ja lihtne paigaldusviis.

See pliidiplaat koos õhupuhastiga integreeritakse täielikult köögi tööpinda. Pliidiplaadi tagumises servas asuvatest äratõmbeavadest läheb õhk alla. Vertikaalne mootor ja eriliselt disainitud õhukanalid tagavad õhu ühtlase äratõmbe kõigilt neljalt küpsetusalalt ja kasutaja saab pliidiplaadi aluse ruumi maksimaalselt ära kasutada. Kui õhupuhasti lõpetab töö, sulguvad klapid automaatselt ja seade sulandub visuaalselt oma vaid 1 mm paksuse terasraamiga pliidiplaati.

Sarnased artiklid