Hubane, hele, avar
Tiina Kolk
Ruumitervikusse panustavad kaunis tammeparkett (PK Salong), looduskivi ning vanaroosa ja messingukarva koloriit. Interjööri läbiv puitribide motiiv on inspireeritud maja fassaadist. | Terje Ugandi

Käesoleva aasta alguses valmis kaunis Kristiine aedlinnas stiilne seitsme koduga ridamaja, mille iga elamine on kordumatu nii pindalalt kui ka planeeringult. Ridaelamu suurima korteri aitas noorele perele kujundada sisearhitekt Lilia Kristianson.

Pererahva Tõnise ja Anni sõnul võtsid majale sobiva asukoha otsingud aega ning kui õige paik roheluse keskel ja südalinna läheduses oli leitud, sai rida­elamu arhitekti kõige suuremaks väljakutseks kõigi seitsme leibkonna soovide kirjapanek.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid