Enamik britte häbeneb oma kodu

kodus.ee
Paljud britid unistavad kaunist kodust, ent ei viitsi remonti ette võtta | Shutterstock

Hiljuti läbi viidud küsitlus näitas, et 71% brittidest häbeneb oma kodu sisekujundust, teatas uuringu läbi viinud House & Garden Festival. Iga viies inimene tunneb oma kodu pärast koguni nii suurt piinlikkust, et ei kutsu külalisi.

Iga kümnes saareriigi kodanik võõrustab küll sõpru ja pereliikmeid meelsamini koduaias või terrassil, aga tuppa ei kutsu, sest ei soovi neile oma kodu sisemust näidata. Iga sajas inimene on oma kodu väljanägemise pärast sedavõrd meeleheitel, et parema meelega katsub kodusolemist vältida.

Siiski püsivad unistused ilusast kodust: 29% brittidest soovib, et nad suudaksid luua tõeliselt kauni kodu, nagu seda ajakirjadest näeb. Iga kümnes inimene ammutab inspiratsiooni sõprade ja tuttavate kodudest. Mis takistab aga kodu kauniks tegemist? 24% vastanutest ei  suuda toime tulla remondiprobleemidega, vajalike materjalide muretsemisega ja sinna juurde kuuluva stressiga, 14% toob põhjuseks ideede puuduse ja 13% on lihtsalt liiga laisad, et kodu väljanägemist muuta.

Kuidas teiega on, head kodus.ee sõbrad? Vastake meie küsitlusele! Ideid kodukujunduseks ja suure hulga sisekujundajate nõuandeid, samuti kodude lugusid, kust ammutada ideid ja inspiratsiooni, jagame meie disaini ja sisekujunduse rubriigis, värskeid trende Frankfurdist vaata siit ja muljeid Londoni kodu- ja aiafestivalilt siit.

poll: 

Kuidas oled oma koduga rahul?

Sarnased artiklid