5 asja, mis tuleks vannitoast kohe välja visata

kodus.ee
vannituba
Kaunis vannituba: korralik dušikardin ja kaunid käterätikud | Shutterstock

Tahad endalegi pildiraamatu-vannituba? Viska siis koledad asjad välja!

1. Võidunud ja koledaks kulunud käterätikud

Ripendavad niidid, haigutavad servad - ega ometi niisugust käterätikut su riiulis ei leidu? Kui sa just ei plaani eriti haruldaste eksemplaridega froteemuuseumi asutamist, viska vanad ja kulunud käterätid minema. Mõnest kobedamast saad ehk lapi vms. Uued käterätikud pole sugugi üle mõistuse kallid - näiteks Magaziinis maksab tagasihoidlik puuvillane vannilina kõigest 7 euro ringis! Kui tihti käterätikuid vahetama peaks, loe siit.

2. Vanad ravimid ja kosmeetika

Kuigi mõne inimese arvates võiks ravimeid tarvitada aegade lõpuni, on säilivustähtaeg ikka asja pärast kirja pandud ja vanadest ravimitest tasuks pigem vabaneda. Loe ravimite võtmise ja vanadest ravimitest vabanemise kohta siit! Viska minema ka vanaks läinud kosmeetika, sest selle kasutamine võib kasu asemel kahju tuua.

3. Kosmeetika ja aksessuaarid, mida sa nagunii mitte kunagi ei kasuta

Oleme ausad, naistel kipub ikka jääma vannitoakappidesse vedelema neid küll-ma-kunagi-teen maske, võideid jms. Või siis lõhnaõli, mis tädi Agaata meelest võiks sulle sobida, aga kuna sa ei plaani lõhnata nagu salat, pole sa toda jõulupakki puutunudki. Kui ikka tükk aega pole mõnd ilutoodet kasutanud ja suuremat tahtmist seda kasutada pole ka, aga toode on pakendis ja pole ka veel aegnunud, paku mõnele teisele inimesele - võibolla keegi rõõmustab. Teine võimalus on sellised asjad, mis ei sobi ega meeldi, lihtsalt minema visata. 

4. Rääbakas dušikardin

No see on puhas laiskus, sest uue dušikardina ost on vägagi rahakotisõbralik - vaata näiteks ringi odavama otsa poodides.

5. Määrdunud tualetipotihari

Väkk! See on lihtsalt vastik, kui kellegi vannitoas/tualettruumis vedeleb kergelt pruunika varjundi võtnud potihari. Kohe prügikasti!

Sarnased artiklid