Vaata: võistluse "Kodu kauniks" parimad vannitoad

Ühinenud Ajakirjad
Parim vannituba • 1000 € Gustavsbergilt Karin Jürisalu ja Siim Tarvise Koplis asuva tsaariaegse maja luksuslik kaminaga vannituba

Võistlus "Kodu kauniks" ootab taas parimaid vannitubasid konkursile: saada meile fotod oma ilusast vannitoast ja võida 1000 euro suurune preemia!

Otsime põnevaid lahendusi ja ootamatut lähenemist vannitoale, eriti läbimõeldud ja nauditavaid koduseid spaasid. Pole tähtis, kas see vannituba asub väikese linnakorteri nappidel ruutmeetritel või on vannitoa jaoks jäetud terve aknaga tuba maamajas – see vannituba on igal juhul stiilne, nutikas ja igati kasutajasõbralik.

Parima vannitoa preemia võitmiseks saada 15.augustiks 8 või enam fotot oma vannitoast ja kodust aadressil [email protected] koos oma peret tuvustava kaaskirjaga. Parimatest parimat vannituba premeerib Gustavsberg. Vaata ka võistluse "Kodu kauniks" kodulehekülge!

Loe ka möödunud aastate võitjatest ja vaata pilte: pitsid, satsid ja romantika armastusega remonditud Pelgulinna kodus, isikupärane ja värvikate detailidega vürtsitatud kodu Leppneemes, efektne must vannituba Koplis.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid