Vaata: kõige kaunimad põhjamaised kodud

Ühinenud Ajakirjad
Lauad pärinevad ühest talust, kus need olid 25 aastat õues päikese ja vihma käes seisnud. Viimistluseks on söögilauda kergelt õlitatud. Köögi valmistas Mai jooniste ja Martini näpunäidete järgi Marson Grupp. | Juta Kübarsepp

Võislusel "Kodu kauniks" pärjatakse parimad põhjamaised kodud: parima põhjamaise kodu omanik saab osa 18 000 € auhinnafondist!

Parima põhjamaise kodu puhul hinnatakse lihtsat, selget ja helgelt looduslähedast lähenemist kodukujundusele. Kasuks tuleb valgusküllasus ja klaarid lahendused, olgu see kodu siis maal või linnas, avaras korteris või väikeses majas või ehk hoopis vastupidi. Konkursil osalemiseks saada 15.augustiks vähemalt 8 fotot oma kodust meiliaadressil [email protected] ning lisa ka väike kaaskiri. Parimat põhjamaist kodu premeerib Hemtex 1000 € preemiaga. Vaata lisa võistluse kodulehelt!

Vaata ka varasemalt valitud Eesti kõige kaunimaid põhjamaiseid kodusid ja loe nende lugusid: harmooniline moodne kodu Tartus Supilinnas, täiuslik must - valge kodu Harjumaal, populaarse sisustusblogija Miramii kodu Haabneemes!

Sarnased artiklid