Vaata: võistluse "Kodu kauniks" kõige värvikamad kodud

Ühinenud Ajakirjad
home
Tänu tundlikule, soojale ja nüansirikkale värvikasutusele pälvis Meriti kodu konkursil „Kodu kauniks 2016” Vivacolorilt parima värvilahenduse preemia. | Juta Kübarsepp

Võistlusele "Kodu kauniks" oodatakse parimate värviideedega kodusid: saada oma kodu konkursile ja võida 1000 eurot!

Värv võib teha imet – mitte tingimata ainult vikerkaarena säravas spektris, vaid ka hästi paika pandud pindade ja faktuuridena, kenade kontrastide ja mõnusalt valitud varjundite näol. Värv on moes. Värvimine on eneseväljendus, katsetamine ja võib-olla ka stressi maandamine. Selle asjaolu inspireerivaid ja õnnestunud kinnitusi tahame leida ka parima värviideega kodust.

Parima värviidee preemia võitmiseks saada 15.augustiks 8 või enam fotot oma kodust aadressil [email protected] koos oma peret tuvustava kaaskirjaga. Parimat värviideed premeerib Vivacolor 1000 euroga! Vaata ka võistluse "Kodu kauniks" kodulehekülge!

Vaata ka varasemalt värvipreemiaga pärjatud kodude pilte ja loe lugusid: kuidas hallist paneelikast sai värvikas kodu, kuidas noor pere rajas oma värvika kodu, samuti uudista nüansirikka värvikasutusega armast kodu Tartus!

Sarnased artiklid