Sobiv aiamööbel ning väiksed detailid - muuda oma koduaed õdusaks

Sisuturundus
Mööblikomplekt Boracay—kasutatud on naturaalseid toone, tulemus on aga isikupärane ja kaunis. | Aatrium Sisustuskaubamaja

Oma koduaed olgu suveperioodil teiseks elutoaks. Nii saab kauni ilmaga einestada, kohvi nautida või ajalehte lugeda värskes õhus. Ka kitsas rõdu võib olla igati mõnus puhkepaik—tuleb leida vaid õige mööbel. Et „suvine elutuba“ oleks mõnus, on vaja vaid ilusat aiamööblit ning pisut lillepotte või muid disainielemente, mis ümbruskonnale isikupära lisavad.

Et suurema seltskonnaga aeda mõnusalt puhkama mahuks, võiks aias olla nurgadiivan ja sellega sobiv laud. Selline komplekt sobib hästi terrassile—nii saab suviti hommikusööki õues nautida, ning alati on olemas koht, kus ilusa ilmaga raamatut lugeda. Kuna mööbel on kaetud ilmastikukindla polürotangiga, võib komplekti paigutada ka aeda. Nurgadiivani asemel võib aeda paigutada ka omavahel kokkusobiva diivani ning mugavad tugitoolid—selline lahendus mahub ära ka väiksemale terrassile.

Komplekti Palawan kuulub ka madal klaasist laud. | Aatrium Sisustuskaubamaja

Heledates toonides terrassile sobib hästi kreemjasvalge aiamööbel. Tulemus mõjub avara ja luksuslikuna. Kuigi sellise disainiga mööblikomplekt näeb välja karge ja tagasihoidlik, on see ometi pilkupüüdev. 

Ka väiksemale rõdule leidub erinevaid mööblikomplekte. Mõned toolid, laud, lisaks veel amplid või hoopis väike lillepott laual—nii saab igast rõdust õdusa pesa. Pisike mööblikomplekt sobib ka avaramasse ümbruskonda— terrassile või aeda.

Komplekt Dominica—romantiline kuid stiilne. | Aatrium Sisustuskaubamaja

Punutistega kaetud mööbel, kaarjad seljatoed ning klaaspaneeliga laud—selline komplekt mõjub romantiliselt kuid maitsekalt. Sobib suurepäraselt ka majast eemale, eriti puude ning lillepeenarde lähedusse. Mööbli karkass on vastupidavast metallist, ka seda kattev plastpunutis on ilmastikukindel.

Ripptool võtab vähe ruumi, kuid annab palju juurde—pole mugavamat kohta kus lugeda raamatut või nautida lihtsalt head ilma. Et  ripptoole  on saadaval eri värvide ja mustritega, leidub igasse aeda sobiv. Riptool sobib hästi ka siseruumidesse—nii saab seda kasutada aastaringselt. Kui kodus puudub võimalus paigutada ripptool konksu osta, saab hankida maapinnale toetuva konstruktsiooniga istme. 

Kraaniga jooginõud mahutavad 8 liitrit vett või muud meelepärast jooki. | Aatrium Sisustuskaubamaja

Lisaks sobivale õuemööblile saab oma aeda hubasemaks muuta ka väiksemate detailide abil. Uus potitaim või valgusti võib terrassi, rõdu või aia ilmet juba oluliselt muuta. Kaunis ja praktiline on ka klaasist jooginõu. Nii saab palaval suvepäeval end veega kosutada ilma, et selleks peaks tuppa minema. Vett võib maitsestada näiteks marjade, piparmündilehtede ja sidruniga—kuna purk on läbipaistev, on maitsestatud vesi ka pilkupüüdev.

Rohkem inspiratsiooni hubase aia jaoks leiad SELLELT leheküljelt.
Sind huvitavate komplektidega saad lähemalt tutvuda: komplektid Boracay, PalawanBoltonNovaShannon, LindaRomaDominica ja kraaniga jooginõud

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid