Septembris Tehnikamaailmas: sportautod, telerite võrdlus ja palju muud

Tehnikamaailm
Septembri Tehnikamaailma avalooks on traditsiooniline Põhjamaade sportautode test, kus Knutstorpi ringrajal võtavad üksteiselt mõõtu 20 rohkem või vähem sportlikku neljarattalist. | Patrik Lindgren/Tehnikamaailm

Vaata, mida põnevat saab lugeda ajakirjast Tehnikamaailm septembris 2017!

Septembri Tehnikamaailma avalooks on traditsiooniline Põhjamaade sportautode test, kus Knutstorpi ringrajal võtavad üksteiselt mõõtu 20 rohkem või vähem sportlikku neljarattalist. Teeme tutvust uuenenud Volkswagen Golf GTI ja oma mudelirivvi pistikhübriidi lisanud Hyundai Ioniquga ning uurime, kas kasutatud autode turult Volvo XC60 ostmine oleks tark mõte.

Elektroonikaplokist võtab suurema osa kolme OLED-teleri võrdlustest. Lisaks anname nõu sobiva arvuti komplekteerimiseks – kuidas saada võimalikult hea masin võimalikult soodsa hinna eest.

Teeme tutvust ühe isemoodi mootorrattaga – või on see siiski motoroller? Tähistame omal ajal Eestiski laialt kasutusel olnud reisilennuki Tu-134 poole sajandi juubelit, fantaseerime ajareiside võimalikkuse (või võimatuse) üle ning teeme kokkuvõtte lähinädalatel Saturni atmosfääris oma eksistentsi lõpetava kosmosesondi Cassini pikast ja üliedukast missioonist.

Loomulikult ei saa meiegi üle ega ümber suurest autorallist– võitis ju Ott Tänak äsja Saksamaal oma karjääri teise MM-ralli. Aga mis saab edasi? Hooaja lõpetasid ka elektrivormelid ning lisaks arutame, millises suunas võiks areneda autospordi kuninglik ala – F1.

Osta ajakiri poest või telli Tehnikamaailm siit!

Tehnikamaailm september 2017 | Tehnikamaailm

Sarnased artiklid