Proovime, kuidas mõjuvad kvaliteetsed Šveitsi kreemid ja eeterlikud õlid?

Sisuturundus
Shutterstock

Üle poole sajandi toodetud kvaliteetsed Šveitsi loodusest inspireeritud eeterlikud õlid ja kreemid jõudsid viimaks proovimiseks ka meieni. Tegemist oli aromaatse elamusega!

Kreeme ja õlisid komplektis ostes on alati see eelis, et nende koostoimet on varasemalt testitud ning tulemuses võib end sellevõrra kindlamalt tunda. Teisalt võib tegemist olla parima kingitusega, kui tooted on mitmel otstarbel ning tervele perele kasutamiseks. Proovisime seelaadset tervele perele sobilikku Nahrini tootekomplekti. Nagu üks katsetaja tõdes, siis polnud ta Nahrini toodetest varasemalt midagi kuulnud, kuigi selgus, et tema tutvusringkonnas on kasutajaid, kes tooteid väga kiidavad.

 

Tüümianikreem

Testija 1:

Pean nõustuma, et tüümianikreem on väga hea kreem. Miks? Ühel hommikul ärkasin üles väga kange ja valusa kaelaga ning ka pea tuikas. Palja peaga käies oli tuul peast ja kaelast läbi tõmmanud. Määrisin tüümianikreemi oimukohtadele ja kaela tervele vasakule poolele. Nahk läks mõnusalt soojaks ja juba poole tunni pärast oli mul peavalu kadunud ning sain pead juba märksa rohkem pöörata. Õhtul määrisin veelkord kaela ja järgmiseks hommikuks oli kaelavalu kadunud.

Proovisin kreemi ka oma 7-aastase tütre peal, kellel see aitas kinnise nina ning halva enesetunde vastu. Kael lõi tal küll punetama, kuid tunni möödudes punetus kadus, laps enam peavalu ei kurtnud ja nina oli lahti löönud. Peale jalataldade määrimist oli hommikuks halb enesetunne kadunud.

Kreemi peale pannes oli tunda, kuidas lihased ja nahk soojenevad ja pinged kaovad!

Testija 2:

See kreemituub kulus meie peres nagu nõiaväel. Kõik pereliikmed kasutasid seda oma hädade ja vaevuste korral. Selle lõhn on juba nii imeline, et tahaks kreemi kasutada lihtalt kätekreemina, aga see oleks ilmselge raiskamine.

Ise kasutasin seda kreemi iga päev seljavaevuste leevendamiseks. See aitas arvutiga töötamisest tingitud väsinud alaseljale ning pinges kaelalihastele. Vanaemal aitas kreem viirushaigusliku köha vastu. Kaks korda päevas selja ja kaela kreemitamine kergendas  hingamist ja rahustas köha. Samuti oli aroom meeldiv. Viimaks aitas see ka lapse liigestest tingitud pahkluupiirkonna valu vastu.

Alpiõlide sprei

Üllatavalt meeldiva lõhnaga sprei. See teeb hingamise lahti, värskendab õhku ja hävitab baktereid. Minu tuttav teadis rääkida, et Alpiõlide spreid kasutavad väga paljud õpetajad, kandes spreid käekotis kaasas. Kuna koolis on palju haigeid lapsi, siis lasevad spreid enne tundi minekut oma riietele ja sallidele. Olen nüüd ise enne rahvarohketesse kohtadesse minemist sama teinud, sest lõhn on sel meeldiv.

Olio 33 + 7 eeterlik õli
 

Selles õlis on koos uskumatult tõhusalt toimivad taimed. Juba 1-2 tilka andis tulemuse. Minul ja lapsel aitas see õli oimukohale määrides peavalu vastu. Aroom oli sel tõesti uskumatult hea. Kuna ei raatsi seda õli kulutada, siis tilgutasin baasõli hulka umbes 5 tilka Olio 33+7 õli. Ja selle seguga määrisin juba kaela ja õlgasid, mis pani vere käima ja parandas enesetunnet.

Minu soovitatav õli kasutusala on aga vannis. Umbes 3-4 tilka vannivette tilgutades kadusid pinged, ärritav päev jäi seljataha ja rahulik õhtu sügava unega võis saabuda. Kindlasti proovin seda ka saunas, lisades tilgakes leiliveele.

shutterstock_672671005.jpg

Lavendel jt kuivatatud ürdid
Lavendel jt kuivatatud ürdid
Shutterstock

Nahrini pakutavad tooted on mitmekesiseks tarvitamiseks endale või tuttavatele kinkimiseks. Tegemist on nauditava looduslähedase teraapiaga nii saunatajatele kui lihtsalt enda keha eest hoolitsemiseks või meeldiva aroomiteraapia jaoks: Nahrini õlide ja kreemide komplekt.

Üle poole sajandi tegutsenud Šveitsi ettevõtte pakub kõrge kvaliteediga looduslikke ning bioaktiivseid kreeme iga häda vastu, looduslikke vitamiine, toidulisandeid ja kosmeetikat ning efektiivseid tooteid külmetuse ning lihas- ja liigesprobleemide vastu, mis loodud traditsioonilise rahvameditsiini ja moodsa teaduse koosmõjul.

www.nahrin.ee

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid