Pikk ja peenike vorst ehk kabanoss! Toimetus testis erinevaid maitseid – vaata, millised kabanossid meeldiksid sulle

kodus.ee
Sisuturundus
Maitselt võivad kabanossid olla vägagi erinevad – mahedad ja teravad, kergemad ja toekad. | Ühinenud Ajakirjad

Kabanossi snäkk-vorstid on pikad, peenikesed rohkelt liha täis vorstid. Kabanossid mahuvad mõnusalt kahe näpu vahele -- neid saab serveerida peolaual, samas on neid hea nosida matkal või kodus teleka ees. Maitselt võivad kabanossid olla vägagi erinevad – mahedad ja teravad, kergemad ja toekad. Toimetus testis erinevad kabanosse  -- kuidas need maitsesid?  Kõik kabanossid saime lähedalasuvast Maxima kauplusest.

Proovisime Poola firma Tarczynski ning eestlastele teada ja tuntud Maks& Mooritsa kabanosse. Maitselt olid vorstikesed vägagi erinevad, aga külma karastusjoogi kõrvale sobisid need kõik väga mõnusalt.

TARCZYNSKI vinnutatud kabanossid juustuga – juustusõprade uus lemmik

Väga mõnusa juustu lõhna ja maitsega, juustu on tõesti rikkalikult. Tõeline juustusõprade lemmik! 

TARCZYNSKI vinnutatud sealihakabanossid – toekas suutäis

Hästi rasvased ning toekad kabanossid, sisaldavad rohkelt liha. Lõhnalt ja maitselt meenutab veidi sülti. Kiire amps, mis on vägagi toitev sobib väga hästi matkale kaasa.

TARCZYNSKI vinnutatud teravamaitselised kabanossid

Need vorstid sobivad snäkiks ka neile, kes muidu teravat ei armasta – tšilli maitse ei ole sugugi pealetükkiv. Tegemist on taaskord hästi toeka vorstiga, maitselt meenutab vinnutatud liha. Kes ei soovi terve suvi õlle kõrvale ainult šašlõkki süüa, siis kabanossid on väga mõnusaks vahelduseks.

 

Maks & Moorits Classic Super Snack – kindla peale minek

Mõnusa suitsuse maitsega vorstikesed, väga liharohked. Klassikalise maitsega kabanossid on kindel minek igas seltskonnas!  

Maks & Moorits Pepperoni Super Snack – kõige teravama maitsega kabanossid!

Terava tšillise maitsega, peale söömist jääb suu mõnusalt õhetama. Seega – suurtel tšillisõpradel tasub valida just see vorst, kes soovib pisut mahedamat maitseelamust, võib nautida Tarczynski teravamaitselisi kabanosse.

Maks & Moorits Parmesani juustu Super Snack

Väga suitsuse mekiga vorstikesed. Pehme maitsega, ka juustu maitset on hästi tunda.

 

Millised vorstid osutusid meie lemmikuteks?

Kõik kabanossid sobivad suurepäraselt suveõhtusse – neid on väga mõnus nautida külma karastusjoogi, eriti jaheda õlle kõrvale. | Ühinenud Ajakirjad

Kõik kabanossid olid maitsvad, aga samas üsnagi erinevad. Maitse poolest olid Poola vorstid toekamad ning rasvasemad kui Eesti omad. Kontoris testides tuli välja, et meestele meeldisid rohkem rasvased Tarczynski kabanossid, naistele aga kergemad Maks& Mooritsa vorstid.

Kõik Tarczynski püüdsid pilku oma kenade ja värviliste pakenditega – juba see andis aimu, et tegemist on kvaliteetsete toodetega. Tarczynski vorstide puhul meeldis kõigile ka see, et need ei olnud eriti soolased – tegemist oli mõnusalt mahedate kabanossidega.

Kõik kabanossid sobivad suurepäraselt suveõhtusse – neid on väga mõnus nautida külma karastusjoogi, eriti jaheda õlle kõrvale.

Toimetuse lemmikuks said Tarczynski vinnutatud kabanossid juustuga – rikkalikult juustused kabanossid võitsid kõigi poolehoiu. Teise koha said Maks& Moorits Parmesani juustuga Super Snackid, kolmandale kohale jäi Tarczynski vinnutatud teravamaitseline kabanoss.

Viisime kabanosse ka koju, lastele proovimiseks – nende lemmikuks osutus Tarczynski juustumaitseline kabanoss.

 

Laia valiku mõnusaid kabanosse leiad kõigist Maxima kauplustest.

Sarnased artiklid