Muru või siis mitte? Alternatiive jätkub
Teija Aaltonen
Kui muru eest hoolitsemine on hakanud tunduma tüütava ja väsitavana, on aeg arutleda, kuivõrd oluline enda jaoks õuemuru ikkagi on. | Teija Aaltonen

Pilkupaitav kohev murupind on aia ehteks. Aga igal pool muru ühtmoodi hästi ei kasva või on selleks vaja siis liiga palju vaeva näha. Õnneks on olemas palju muid võimalusi. Kuidas tunduks, kui õuemaad kataks metsahuumus, sammal, heintaimed, sillutis või see oleks kujundatud inglise tüüpi lillerikkaks taluaiaks?

Õuemuru ja murualad aedades on inimeste jaoks sedavõrd iseenestmõistetav nähtus, et selle vajalikkuse üle arutleminegi tundub mõttetuna. Kui aga soovida oma krundile traditsioonilist muru, tuleb selle nimel vaeva näha ja rahakotti kergendada.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid