Katust võib ja saab remontida, aga mitte lõputult
Ain Alvela
Shutterstock

Katuse eluiga, olenemata, millisest materjalist see on, sõltub ennekõike ikkagi püüdlikust hooldusest. Ent aeg teeb lõpuks ikkagi oma töö, sestap tuleb eriti päevinäinud katuse pidavus nii kevadel kui ka sügisel üle vaadata. 

Tänapäevased katusekattematerjalid, mis paigaldatud viimase kolmekümne aasta jooksul, näiteks kiviimitatsiooniga profiilplekk, uuema aja asbestivaba eterniit ja keraamiline katusekivi enamasti ja eelduslikult veel kapitaalset remontimist ei tohiks vajada, küll aga on vanade majade omanikud tihtipeale hädas juba 1970ndatel pandud eterniitkatustega.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid