Käes on Vesta raamatukevad

kodus.ee

Mitte ainult loodus ei üllata kevadise (õide)puhkemisega – ka Vestal on häid uudiseid! Nüüd saad osta kõige uuemat lugemisvara soodsalt otse kirjastusest!

Aprilli lõpuni saad tellida juba ilmunud või kohe-kohe ilmuvaid raamatuid

taskukohase hinnaga. Aga see pole veel kõik! Sa saad valida kingituseks ühe neljast põnevast ja mahukast raamat-ajakirjast (ehk bookazine’st).

Lisaks osaled mõnusa ripptooli loosimises, millest võib saada sinu uus raamatupesa, kus mõnusalt tellitud lugemisvara nautida. 

Tellimiseks kliki postitusel. Valinud ostukorvi meelepärase raamatu, tee enne maksmist valik ka nelja raamat-ajakirja vahel.

NB! Ühe tellimuse kohta saad valida vaid ühe raamat-ajakirja, kuid tellimusi saad ju teha piiramatul hulgal!

Ripptooli loosimises osalevad kõik tellimused, võitja teeme teatavaks 4. mail Vesta Raamatute Facebooki lehel.

Üks värskemaid raamatuid on kõmuline „Vabadusse. Harry ja Meghan – nüüdisaegse kuningliku perekonna loojad.“ See on esimene, suurejooneline ja tõene lugu Sussexi hertsogi ja hertsoginna elust ja põhjustest, mis neid ajendas vastu võtma enneolematut otsust loobuda elust kuninglikus perekonnas. Aga see on ka suure armastuse raamat.

Heas mõttes pinget võib pakkuda ka peatselt ilmuv „Seksiõpik. Juhend täiskasvanutele“. Olenemata sellest, kus elufaasis sa omadega oled, siis seksist võiks alati rohkem teada. Väga tähtis on leida heasoovlik ja julgustav koht, kus seda õppida ja sellest avatult rääkida, ja see siin on üks nendest!

Lapsed ja nende vanemad tunnevad kindlasti rõõmu Asta Kassi „Pahupidi puhkus“ taasilmumisest. Lugu jutustab sellest, kuidas vanemad saadavad 13-aastased kaksikud koos koeraga suveks maale vanaemale juurde. Peagi saabub kohale ka kutsumata külaline – maavanaema ämm ehk vanavanaema, keda kutsutakse Roosimemmeks. See pipilikult krapsakas vanadaam võtab suvepuhkuse organiseerimise enda peale ja pöörab selle otsekohe lootusetult pahupidi.

Mine kohe ja kasuta võimalust SIIT!

Sarnased artiklid