5 vahvat koduvidinat: kuidas meeldib?

kodus.ee
The Barisieur - kohvimasin-äratuskell. | Promopilt

Disainerid mõtlevad kogu aeg välja asju, mis meie elu kergemaks ja mõnusamaks peaks tegema. Kodus.ee toob teie ette mõned neist - kuidas meeldivad?

1. Pisike pitsaahi

Promopilt

Pizzacraft Pizzeria Pronto Stovetop Pizza Oven peaks rõõmustama neid pitsasõpru, kes tavalises ahjus küpsetatud pitsaga rahule ei jää ning õues tõelist pitsaahju ei oma.  Kõigest kuue minutiga lubab see teile täiuslikult krõbeda pitsa küpsetada ja kuuldavasti olla pisike pitsaahi popp ka staaride seas -  koguni Gwyneth Paltrow olevat selle endale muretsenud. Pitsasõbral tuleb 100 euro ringis Amazoni kaudu tellides välja käia.

 

2. Peekonigrill

Promopilt

Nostalgia BCN6BK Bacon Express Crispy Bacon Grill peaks rõõmustama neid inimesi, kelle meelest peekon tavalisel pannil piisavalt krõbedaks ei lähe. Amazonis pakutava masina eest tuleb välja käia 100 euro ringis.

 

3. Võilõikur

Promopilt

One Click Butter Cutter aitab kõvast võipakist lõigata suupäraseid viile- topi aga võitükk masinasse ja viiluta. Tegemist on küllatki odava vidinaga: fancy. com veebilehelt saab selle kätte 14 euroga.

 

4. Suširelv

Promopilt

The Sushi Bazooka aitab neid sušisõpru, kellel rullimine just kõige paremini seni õnnestunud pole. Soovitud sisu tuleb koos riisiga masinasse toppida, masin kinni klõpsata  ja suširelva otsast potsatavad välja perfektsed makid! Tegemist on ka odava vidinaga: kõigest 9 eurot tuleb selle eest Amazonis välja käia.

 

5. Äratuskell-kohvimasin

Promopilt

Joshua Renoufi disainitud The Barisieur on stiilne kohvimasin-äratuskell, mis äratab sind igal hommikul tassikese värske kohviga. Tegemist on aga kalli vidinaga, mida tootmises veel polegi - start-up projektide seas popi rahakogumisprogrammi Indiegogo kaudu saab küll ette tellida, ent välja tuleb käia 281 euro ringis.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid