4 nippi, mis toovad kohe hea tuju

kodus.ee
Tuju nullis? Paranda seda lihtsate nippidega! | Shutterstock

Kui tuju on nullis, tuleb seda parandada. Kodus.ee annab 4 lihtsat soovitust, mis peaks küll kohe naeratuse näole tooma. Ja mis kõige tähtsam: need ei sisalda alkoholi!

Pere koos | Shutterstock

 

 

1. Ümbritse end inimestega, keda armastad

Sul veab, kui su kõrval on kallim ja/või lapsed, keda nähes saad pahast tujust kohe üle.  Saa kokku sõpradega, mine külla vanaemale või mõnele kaugemale sõbrale-sugulasele, kellega kohtumine sind alati rõõmustab. Ja muide - ebameeldivaid inimesi ei maksa üldse enda lähedal hoida, see teeb sulle ainult tuska, nii et neile ütle kerge südamega: adjöö!

Ning  kui sa külla mitte ei sõida, vaid jalutad, tuleb see sulle topelt kasuks: liikumine teeb tervisele head ning teadlaste hinnangul aitab häid mälestusi kohtumisest paremini kinnistada.

Kokake koos oma lemmiktoitusid | Shutterstock

 

2.  Söö oma lemmiktoitu

Kõigil meil on oma lemmikroog, valmista seda ise või mine söö seda väljas. Muidugi ei maksa aga toiduga üle pingutada - hoia tervislikku joont! Tassike teed aitab samuti tuju parandada. Kokkamine ise võib aga samuti hea tuju tuua, kutsu pere või sõbrad kokku ja möllake köögis koos. las igaüks püüab oma lemmikrooga valmistada, pärast hea vaadata, mis välja tuli.

 

Tubli sõõm värsket õhku looduses annab uut jõudu | Shutterstock

 

3.  Hinga tubli sõõm värsket õhku

Kui tuju null, mine korraks õue rohelusse ja hinga korralikult värsket õhku - jalutuskäik pargis või koguni metsas teeb sulle head.

Positiivsed mõtted annavad jõudu | Shutterstock

 

4.  Soovi head ja kirjuta see üles

Soovi endale igal hommikul armastust, kõike head ja toredat ning mõtle kõige armsamatele ja toredamatele asjadele, mis sinuga juhtunud  - usu, tuju paraneb!  Võid ka kirja panna asjad, mis sulle rõõmu valmistavad ja üle 5 euro ei maksa:  ja vii need pikemalt mõtlemata ellu.

Sarnased artiklid