Miks on vahel nii raske kellelegi ära öelda? Kust läheb piir arutu eneseohverduse ja mõistliku isekuse vahel?
Ülevoolav vastutulelikkus on rohkem naiste kui meeste probleem ja tuleneb meie patriarhaalsest kasvatusest ja kultuurist.
Me soovime oma lastele parimat, kuid kahtleme sageli, ega me liialt järele andes neid ära ei hellita või keelates kammitse. Tänapäevaste kasvatusmeetoditega kaldume tavaliselt siiski lapsi üle hellitama.
Vahel tundub, et maailm on hulluks läinud ja midagi head pole enam oodata.
Lennukid kukuvad taevast alla, terrorirünnakutest räägitakse ja kirjutatakse iga päev, poliitikas ei tea enam, keda või mida uskuda - see kõik on meie argipäev.
Miks mõned inimesed suudavad ebameeldivas olukorras rahulikuks jääda, teised aga lähevad närvi? Ei, rahulikud inimesed ei ole superflegmaatikud, nad lihtsalt teavad, kuidas stressirohkes situatsioonis hakkama saada.
Karm kritiseerimine solvab, ent kui õpid halvakspanuga paremini toime tulema, muudab see sind palju tugevamaks ja edukamaks.
Loe sajani...
Kui saad kriitika osaliseks, võta enne sellele reageerimist aeg maha.
Inimeste maitse-eelistused on erinevad, seda isegi ühes perekonnas. Miks mõnele meeldib soolane toit, teine krõmpsutab hea meelega rohelist sibulat ja kolmas pole nõus tomatit suhu pistma?
Sügisel ja talvel on oma võlu. Paljude jaoks võib aga aasta pimedaim aeg olla suureks katsumuseks ning vaimse tervise toetamine võib vajada sel perioodil veelgi suuremat tähelepanu ja hoolt.