Veemõnud kümblustünnis. Vähe vaeva ja palju võimalusi pakkuv kümblustünn
TM Kodu & Ehitus
Kümblustünnide materjale on erinevaid. Kümblustünne on sise- ja välisahjuga variante. Lahendustel on omad plussid ja miinused. | Tootja

Kes basseini ei viitsi koduõue rajama hakata ja selleks polegi ehk piisavalt ruumi, see saab veemõnusid nautida palju lihtsama vaevaga – kümblustünnis. Viimaste valik ja funktsioonid on üsna mitmekesised.

Kümblustünn on kodu juures püsivalt soe väline mullivann, mille võid paigutada kuhu iganes. Mida efektsema koha leiad, seda parem. Olgu selleks terrass, aiamajake või isegi lamekatus!

Mis võiksid olla kümblustünni eelised basseini ees? "Kümblustünni sees on istmed, basseinis mitte.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid