Väldi suvetorme ka süües
Maria Torm
Söömise jälgimine pole karistus, see ei tohiks olla liiga raske. | Shutterstock

Suvise toitumise üks tähtsamaid põhimõtteid on see, et toit oleks kerge, puhas ja võimalikult töötlemata. Seega tasub valida ilma ebavajalike lisanditeta, taimemürkideta kasvatatud ja e-aineteta värsked toiduained.

Kõik, mida suhu pistad, peaks olema looduslik, võimalikult vähe töödeldud, toitainerohke, mürkideta kasvatatud ja hästi ette valmistatud – seda hoolimata aastaajast. Värskel köögiviljal võiks sinu ostukorvis ja laual olla suurim osakaal ning suvel on seda soovitust järgida imelihtne! Kõik, mis on tärganud, roheline, söödav ja tervislik, sobib ka potti ja suhu.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid