Vaata, mida lemmikkohv su iseloomu kohta räägib

kodus.ee
Kas kohv, mida armastad, reedab ka su iseloomu? | Shutterstock

Paljud armastavad hommikut alustada tassi kohviga. California ülikoolis psühholoog Ramani Durvasula juhtimisel mõne aasta eest läbi viidud uuring näitas, et kohv räägib nii mõndagi inimese kohta. Vaata, kas su lemmikkohv reedab ka sinu iseloomu!

Must kohv | Shutterstock

Musta kohvi fännid on reeglina vanakoolimehed-naised: nad ei aja elu liialt keeruliseks, neile meeldib, kui asjad on lihtsad ja selged. Musta kohvi joojad on oma tegudes tulemuslikud, samuti kannatlikud ja pigem vaiksevõitu, ent võivad samas olla muutliku meelega ja ajada üsna jonnakalt oma joont.

Caffe Latte | Shutterstock

Caffè latte /suhkruga piimakohvi joojad on seda tüüpi inimesed, kelle meelest suhkrutükk elu ikka magusamaks muudab. Neid on kerge mõista, nas püüavad inimestele meeldida ja hästi läbi saada ning alati teiste jaoks olemas olla - jättes paraku vahetevahel iseeennast ja omad soovid-tahtmised tahaplaanile.

Jääkohv | Shutterstock

Jääkohvi joojad on loovad ja spontaansed, alati valmis uusi asju katsetama, ent võivad teinekord olla parajad tuulepead.

Lahustuv kohv | Shutterstock

Lahustuva kohvi joojaid arvatakse olevad laisavõitu; inimesed, kes ei viitsi eriti oma eluherne lükkamisega ise vaeva näha, vaid lähevad pigem vooluga kaasa.

Kohvijook tassis. | Shutterstock
 

Eriliste kohvijookide/kofeiinivaba kohvi jm. sõbrad on keerulise loomuga, ent teavad väga täpselt, mida tahavad: tervislikud eluviisid on neile olulised. Nad on perfektsionistid, ent võivad olla ka kontrollifriigid ning hakata iga pisiasja pärast põdema.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid