Üks häll kõigile lapse ja vanema vajadustele

Sisuturundus
Ema lapsega Baby Hug voodis
Chicco

Ideaalne lapsehäll on enamat kui vaid magamisase. See on mugav nii lapsele kui ka vanemale, olles reguleeritav ning võimalikult multifunktsionaalne – kasutatav nii söögitoolina kui ka magamisasemena ning pakkudes lapselegi lõbu.

Hällid on üks esimesi vastsündinule muretsetavaid asju. Kui veel mõni aastakümme tagasi magasid lapsed suures puidust voodis, siis nüüd on võimalus kasutada märksa praktilisemat ja mugavamat lapsehälli. Näiteks on beebikaupade tootjana tuntud Chicco firmal neli ühes Baby Hug toode — see on beebivoodi, kallutatud häll, söögitool ja lapse esimene tool.

Korralik häll suudab seega asendada mitmeid imikule vajalikke tooteid. Näiteks puudub vajadus eraldi söögitooli järele. Samuti on oluline mugavus ja turvalisus, mida pakub mitme toote asemel ühe usaldusväärse toote kasutamine.

Beebivoodi tagab lapsele hea une, kallutatud häll võimaldab lapse aset vahetamata temaga suhelda ja teda igapäevategevustesse kaasata. Söögitooliga saab laps sama turvaliselt ja mugavalt toidetud ning aset mõnevõrra reguleerides saab sellest laua taga istumiseks sobiv tool.

Mis vanuses lapsele?

Beebivoodi: sobib alates sünnist kuni ajani, mil Teie laps suudab ilma abita ise istuda (5–6-kuuselt), ja maksimaalselt 9-kilosele lapsele.
Kallutatud häll: sobib alates sünnist kuni ajani, mil Teie laps õpib ilma abita ise istuma (u 5–6-kuuselt, ja maksimaalselt 9-kilosele lapsele).
Söögitool ja esimene laua ääres istumise tool: lubatud alates ajast, mil Teie laps õpib ilma abita ise istuma (u 6-kuuselt), kuni 3-aastaseks või maksimaalselt 15-kiloseks saamiseni. Seega söögitooli on võimalik kasutada ka siis, kui laps on esmasest hällist välja kasvanud.

Hälli kasutamine erinevates asendites:

Baby Hug häll võimaldab lapsevanemal tegeleda vajalike koduste tegevustega, hoides last alati turvaliselt lähedal ja tegevusse kaasatuna. See annab Sulle, lapsevanemale, vabad käed, samas kui laps on endiselt turvaliselt ja mugavalt kõrval. Teile mõlemale õigel kõrgusel, kaugusel ja asendis.

BABY HUG 4IN1

Mänguasjad hälliga kaasa

Lisaks erinevatele funktsioonidele tuleb hälliga kaasa ka lapsi paeluv tulede ja helidega mänguasjakaar. See on kasutatav nii lapse rahustamiseks kui ka õhtuse une tagamiseks. Lapsevanem saab vastavalt soovile helisid ja tulesid sisse ja välja lülitada.

Turvalisus ja mugavus

Baby Hug´il on kaasas õpetus, kuidas tagada lapsele parim turvalisus. Selleks on toolil ka lapse kasvule vastavalt reguleeritavad turvarihmad. Voodi funktsioonis tuleb rihmad eemaldada, kuid need tagavad lapse ohutuse kallutatud hälli, söögitooli ning laua ääres istumise toolil. Samuti on toolil piduritega rattad, mis lubavad lapse lihtsat ja mugavat sõidutamist. Hällil on võimalik lihtsalt, hoobade ning pedaalidega reguleerida nii kõrgust kui ka seljatoe kallet. Samuti katab Baby Hug´i kangas ning vastsündinutele on vastav lisapadi.

Baby Hug pakub seega mitme lapsele vajaliku aseme asemel üht, mis on turvaline ja mugav nii lapsele kui ka vanematele.

Rohkem infot SIIT.

CHICCO tooted on leitavad SIIT

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid