Spikker muruniiduki valimiseks. Asjatundjad annavad nõu
Margit Aedla
Kui niidetav pind jääb 500–600 m2 piiridesse, võib valida akuniiduki, kõik, mis läheb üle selle, tuleks niita bensiininiidukiga. | Shutterstock

Paratamatult on muru niitmisel vaja tõhusat abilist. Kuidas valida oma aialapile see õige niiduk – kui võimas, kas bensiinil või elektril töötav või hoopis robotniiduk või üldse oleks parim valik trimmer? Millest sõltub valik? Asjatundjad annavad nõu.

Farron Tehnika OÜ turundusjuht Mart Kelk ütleb, et alustama peaks ikka niidetava pinna suurusest ja selle iseloomust. Muruniidukid on erineva niidulaiuse ja võimalustega. "Kui pind on nii suur, et ei taha ega jõua niidukiga niita, siis võib valida robotniiduki või traktori.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid