Softrendi kollektsiooni lisandus uus diivan Adamson
Argo Tamme disainitud diivan Adamson. | Tootja

Softrendi tootevalikusse lisandus Argo Tamme disainitud diivan Adamson. Olles üle 20 aasta diivaneid valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. 

See pole enam pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas materjale ja töövõtteid, mis diivanile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb.

„Adamson sai alguse Softrendi varasema diivani Adam ümberdisainimisest – sellest ka nimi. Ent Adamson on disainitud seestpoolt välja - esmalt proovisin aru saada, mis teeks sellel diivanil istumise võimalikult mugavaks ja sellest tulenes väline vorm. Tänu õhukestele seljapatjadele, vormikatele käetugedele ja kõrgetele jalgadele on üldmulje väärikas, ent värske,“ ütleb disainer Argo Tamm.

Diivan Adamson on mugavuse meistriklass. Tänu sulepatjadele on pehmust diivanil täpselt parasjagu nagu ka lopsakat täidlust. Tänu parajalt väljapeetud olekule ja Softrendi suurele, enam kui 4000 erineva kangaga kattematerjalide valikule sobib Adamson erinevatesse interjööridesse.

Diivan Adamson on saadaval kolmes eri pikkuses. Valikus on nii puit- kui ka metalljalg. Diivanile on võimalik juurde osta eraldiseisev tumba. Saadaval Softrendi salongides alates 1. augustist tutvumishinnaga.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid