Millal tuleb vana põrand eemaldada? Vana põranda miljon salapärast kihti
Mariliis Pinn
Shutterstock

Erinevate põrandakatete uuega asendamiseks on üldjuhul mitmeid erinevaid põhjuseid! Kuid põranda hingeelu tundmata võib põranda uuendamise totaalselt tuksi keerata. Stabiilsele aluspinnale võib aga iga osavamate kätega hing ise lihtsalt põrandakatte peale saada. Leiame vastused olulisematele küsimustele, kui on soov põrandat vahetada.

Millal tuleb vana põrand üles võtta?
 

"Tihti näiteks ei ole vajadust vana puitpõrandat eemaldada. Piisab vahel ka vana põranda uuendamisest, lihvimisest, uuesti viimistlemisest näiteks Glimtrexi õlivahadega," soovitab Koit Vesinurm Põrandakeskus OÜst.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid