Korvmööbel tuleb taas moodi

kodus.ee
Korvmööbel on taas moes. | Shutterstock

Alles see oli, kui 90ndate Eesti salmonlikke villasid ehtis kohustuslik korvmööbli komplekt puhketoas või sauna eesruumis. Ent vahepeal terrassile pagendatud rotangist diivan ja toolid trügivad taas jõuliselt ka siseruumidesse.

Country Living kirjutab, et rotangist punutud mööbel on taas moes ka siseruumides - seda saab miksida mitmete stiilidega, näiteks sobitada boheemlaslik-šiki või mereteemalise koduga. Rotangmööbli plussiks on asjaolu, et see vajab suhteliselt vähe hooldust ning sellest valmistatakse lisaks toolidele-diivanitele ka väiksemaid kodusisustuseks sobivad aksessuaare. Ent ettevaatust juhul, kui sul on kodus kass - mööblit küünistada armastavad kodukiisud võivad rotangmööblist kiirelt jagu saada.

Rotangmööbel | Shutterstock

Rotangpalmist valmistatud naturaalset rotangi ei maksa aga segamini ajada polürotangi ehk kunstliku rotangiga, millest on valmistatud enamik praegu Eesti kaubandusvõrgus saada olevast korvmööblist. See näeb välja nagu erinevates mustrites ja värvides plastmasslint, mis on väga vastupidav, ei rebene ega hargne.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid