Kingi puhkus Fra Mare Thalasso SPAs Haapsalus!

Sisuturundus
Fra Mare

Haapsalu sai linnaõigused juba 1279. aastal ning ühe legendi kohaselt on tema läbi aegade kasutusel olnud 12 erinevat nimevarianti kõik seotud kunagise püha haavasalu asukohale tekkinud linnaga. Seega heal lapsel mitu nime. Tänapäeval on Haapsalu armas pitspuiduliste majade ja kolmest küljest lahega ääristatud kuurortlinn, mis on köidab enda külge ja loob otsetee Sinu südamesse ja hinge.

Suved on täidetud kõikvõimalike üritustega, pikkade jalutuskäikudega laisas ja kuumas pärastlõunas, kilgetega soojas merevees ja imehea toidu nautimisega meie paljudes kohvikutes. Need lummavad sügised ja talved panevad aga hoopis sissepoole vaatama, lugema mõnd head raamatut, maiustama kohalike magusate ja soolaste hõrgutistega ning nautima jalutuskäike näiliselt talveunes kuurortlinnas. Saabuvad kevades on aga alati uute alguste hõngu, pärnaõite lõhna, kastaniõisi ja luikede, partide, kurgede ning hanede hõikeid.

Haapsalu üks vaieldamatu tõmbenumber on meie enda Tagalahe muda, mida kasutatakse tervistavateks protseduurideks juba pea 200 aastat. Muda raviva toime avastas kuurortarst Carl Abraham Hunnius 19. sajandi alguses vaadeldes ühte vana kalurit, kes hoidnud paljaid jalgu jooksva leevendamiseks päikesest soojendatud mudas. Esimese mudaravila avas arst 1825. aastal ning sest ajast saati on Haapsalus hoitud vana traditsioone mudaravi pakkumisel leevendamaks eelkõige reumaatilisi haiguseid, kroonilisi liigese- ja lihasepõletikke ja lülisambahaiguseid.

Fra Mare Thalasso Spas pakutavad 7- öised paketid hoiavad ja annavad edasi vana traditsioonilist kuurortravi pakkudes oma hoolitsuste valikus nii mudaravi kui ka parafiinravi, pärli- ja ürdivanne, võimlemisi, massaaži ja veel palju muud. Lisaks tervistavatele hoolitsustele kuuluvad paketti ka kaks kuni kolm toidukorda, hubane majutus ja meie Thalasso Day Spaa sauna- ja basseinikeskuse igapäevane külastus. Lühemad- ühe kuni neljaöised paketid- pakuvad võimalust tõeliselt lõõgastavaks lühipuhkuseks.
Eripakkumisena pakutav üheöine „Talveunistuse“ pakett on suurepärane võimalus kinkida aega väljaspool ruttu ja saginat iseendale ja oma kallitele. Info pakettide ja broneerimise kohta leiad meie kodulehelt www.framare.ee Jõuluvana kingikotti toob toredat täiendust ka Fra Mare kinkekaart, mida on võimalik tellida summalisena või konkreetse teenuse peale. Kinkekaarti saab osta meie kodulehe e-poest.

Vali puhkus lummavas Haapsalus ja mõnusas Fra Mare Thalasso SPAs. Sel aastal on küll kõik vähe teistmoodi, aga suur soov olla koos ja tulla kokku on sama, lihtsalt teeme seda turvaliselt ja viirust mitte levitaval moel. Kes teab ehk sünnib sellest teistsugusest ajast ka midagi head, mida võib-olla hetkel veel ei hooma, aga esimesed sammud on juba tehtud.

Kaunist ja rahulikku Jõuluaega, julgust usaldada Elu ja iseennast!

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid