Juhtmete vahetus tähendab kindlalt kapitaalremonti
Urve Vilk
Shutterstock

Vanades paneelmajades on elektrijuhtmete vahetus suur töö, sest enamasti tuleb uute juhtmete paigalduseks korter uusi juhtmesooni täis freesida. Vana alumiiniumist elektrijuhtmestik kujutab endast aga tänapäevase tarbimise juures tuleohtu.

OÜ Eletor juhatuse liige Aivar Matla rõhutab, et enne tööde algust on väga oluline soovid ja vajadused läbi mõelda. “Esimese asjana tuleks paika saada vee ja torudega seonduv – võib-olla tahetakse muuta kraanikausi või dušinurga asukohta; seejärel elektriga seonduv – kuhu tulevad lülitid, kuhu pistikupesad ja pistikud; lisaks sidekaablid ja antennikaablid, mis on vaja vedada elutuppa ja magamistuppa,” loetleb ta aspekte, millele tuleks enne remonti mõelda, et saada elamiseks korter, kus on mugav olla.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid