Fotod: Tallinnas algas rahvusvaheline ehitusmess Eesti ehitab 2017

kodus.ee
Eesti ehitab 2017: fotol Easyhome moodulmaja Cube, mille sisekujunduse teinud disainer Marilin Sikkal: Ootoot mööbel, Tekstiilruumis sisustustekstiilid, Ellu Sallide pleedid, Suvalguse valguskastid taimedele, MariDisain kodutekstiilid | Promopilt

Tallinnas algas rahvusvaheline ehitusmess Eesti ehitab 2017.  Kolmsada ehitamisega või ehitusmaterjalidega seotud ettevõtet  tutvustavad 5.-9. aprillini Eesti Näituste messikeskuses  21. rahvusvahelisel ehitusmessil  ehitusala asjatundjatele ja huvilistele kaasaegseimaid ehitusmaterjale ja trende.

Eesti suurim ehitusmess on traditsiooniliselt kevadise ehitushooaja avalöögiks. „Ehitusmess on kui ehitushooaja kevadekuulutaja. Juba aastaid on just ehitusmess oodatuimaks kokkusaamiskohaks nii ehitusala ettvõtetele kui ehitushuvilistele,“ selgitas Eesti Ehitab 2017 messi projektijuht Epp Sultsmann. „Ehitusmessil tutvustavad ehitusala ettevõtted käesoleva hooaja uusimaid ehitusmaterjale ja ehituslahendusi, mistõttu mess on nii inspiratsiooniallikas kui parim teadmiste ammutamise koht Eestis.“

Messi teabeprogrammi raames saab kõigil messi kolmel päeval osaleda ehitusalastel seminaridel. Sel aastal on seminaride programm väga võimas, toimuvad põhjalikud töötoad nii katuse kui fassaadide materjalidest ja paigaldamisest kui ka energiasäästust ja nõuannetest värvimisel.

Messikeskusese  4 statsionaarset halli, spetsiaalselt ehitusmessiks püstitatud kerghall   ning  avaväljakud mahutavad ligi 300  messil osaleva ettevõtte viimaste aastate esinduslikuma väjapaneku. Suurimate väljapanekutega osalevad käesoleval aastal Saint Gobain Ehitustooted AS, Vennad-Dahl AS,  Velux AS, , Espak AS, Balteco AS, Airwave AS, Lasita Aken AS, Wienerberger AS, Paroc AS EM-Serv jne.

Rahvusvahelised eksponendid tulevad Eesti Ehitab 2017 messile oma toodetega Belgiast, Svetšist, Valgevenest, Saksamaalt,  Poolast, Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist. Messi raames kuulutatakse välja ka Eesti Puitmajaliidu ja –klastri poolt korraldatava konkursi „Aasta tehasemaja 2016“  võitjad.

Sarnased artiklid