Fotod: Eesti kaunimad aiad läbi aastate

Ühinenud Ajakirjad
Aasta aed 2016: Milvi ja Neeme Murka koduaed Luual paistab silma mitmekesise taimestiku ning eriilmeliste, kuid tervikuks seotud aiaosadega. | Tiina Tammet

Äkki naudid just Sina suve Aasta aias 2017? Osale konkursil Kodu Kauniks  ja võida 2500 eurot!

Aasta aed on parim aed igas mõttes: siin on omanäoline kujundus, elujõulised taimed ning eeskujulik hooldus. See on eelkõige terviklik ja toimiv õueruum tegutseva pere jaoks, samas aga ka visuaalselt kaunis kooslus, kus asjatundlikult valitud taimed, need aia peamised elanikud, end hästi tunnevad. Kaunis aed ei ole pilt seinal, vaid seal viibides hing heliseb. Selle või mõne muu toreda preemia võitmiseks saada meile meiliaadressil [email protected] kaaskiri ja vähemalt 8 fotot oma aiast. Aasta aeda 2017 premeerib 2500 euroga Bauhof. 

Imetle perekond Murka mitmekesist taimemaailma dendropargi külje all - see on aasta aed 2016. Aastal 2015 võitis aasta aia tiitli Iris ja Väino Rajasaare koduaed Järvakandis, mis võlub maitsekalt kujundatud ja hästi hooldatud aiaruumiga. Aastal 2014 aasta aiaks valitud liigirikas linnaaed Pirita-Kosel on tõeline vääriskivi, aasta aed 2013 ühendab saja-aastased pärandtaimed, moodsad aiakiusatused ja praktilise tarbeaia üheks koduseks ja peresõbralikuks tervikuks.

 

Milvi ja Neeme Murka koduaed Luual pälvis tiitli Aasta aed 2016 | Tiina Tammet
Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid