Eva Koffi mosaiigikilluline maailm
Siiri Lelumees
Eva avastas juba algkoolis, et talle meeldib kirjutada ja selle kaudu oma loomingulisust väljendada. | Olga Makina

Kirjanik Eva Koff leiab, et kirjutades tuleb alati olla avatud ja ühenduses oma lapsepõlvega, sest meie elutunnetus – milline see maailm üldse on –, pärineb just sealt. Tema teosed on justkui sibulad, mille pealseid tuleb kiht-kihilt eemaldada, et leida sisu, mis on täis armastust, igatsust ja elutragöödiaid.

On raske öelda, kas kirjanik, näitekirjanik ning prantsuse keele õpetaja Eva Koff, kes on kirjutanud nii lastele kui ka täiskasvanutele, on rohkem õpetav kirjanik või kirjutav õpetaja. "Ma poleks ükskõik mis tingimustel nõus loobuma kirjutamisest.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid