Eksklusiivne ja kordumatu seinadekoratsioon - MÄP

Sisuturundus

MÄP on Eestis disainitud ja toodetud puidust valmistatud stiilne sisekujunduselement. See on ainulaadne disainielement, mis sobib väga erinevatesse interjööridesse ja ning lisab luksuslikkust, hubasust või ametlikkust.

MÄPi maailmakaart on eklusiivne käsitööna viimistletud toode, mida omades tunned end erilisena. See on stiilne ja isikupärane sisustuselement.

Kodumaine MÄP on valmistatud ja disainitud Eestimaal. See on valmistatud kestvast ja kvaliteetsest puidust. Nimelt kasutatakse hoolikal tootmisprotsessil kase- ja tammepuitu, mis jätab seinal tõetruu ja efektse ilme. Valitud on looduse ja inimese vastu sõbralik materjal ning tootmisel välditakse jääkide teket.

MÄP lisab eksklusiivsust nii koju kui kontorisse ning nii heledale kui ka tumedale seinapinnale. Puidumuster sobitub paljudesse interjööridesse, mis võib anda kontorile selle puudujääva asjaliku disainielemendi või koju hubase puidust kaunistuse. Paigaldamine ei vaja seejuures spetsialist ning on kõigi poolt kiirelt teostatav.

Unikaalne MÄP - iga MÄP on kordumatu, sest see valmistatakse vastavalt kliendi soovile - sobivates mõõtmetes ja toonides ning graveeringuga. See lõigatakse välja laserlõikuriga ning iga kaart saab käsitööna viimistluse. Vajalik on  visioon, kuhu see paigutada ning pinna mõõtmeid. Seejuures on võimalik valida nii kaardi paksust kui ka materjali – kask, tamm või pähkel. Samuti on võimalikud erinevad viimistlused: nii õlitatud kui ka naturaalne puit. Kaardi sisu on samuti Sinu enda teha – see võib kajastada nii riigipiire kui riikide nimesid.

Paigaldamine on lihtne ja mugav. Paigaldamiseks on MÄPi tagaküljel kleepribad. Tuleb eemaldada kleepribal olev kaitsekile ning kaardi osad seinale asetada. Lihtsamaks paigutamiseks on kaasas šabloon, mis asetatakse esmalt seinale ning mille järel asetatakse kaardi tükid šabloonil märgitud kohtadesse. See tähendab, et kaardi võib igaüks ise ilma suurema vaevata ning kiirelt paigaldada.

Kiire, mugav ja usaldusväärne. Tellimiseks tasub vaadata Woody Art kodulehte ja ühendust võtta. Teades, millist kaarti Sina soovid, tehakse see kiirelt ja täpselt laserlõikuriga valmis ning antakse käsitsi viimistlus. Tootele on võimalik nii ise järgi tulla kui see mugavalt kulleriga koju tellida. Soovi korral on võimalik ka paigaldus tellida.

MÄP - puidust maailmakaardid

 

MÄP on üks paljudest kvaliteetsetest kodumaisest materjalist valmistatud Woody ART toodetest. Woody ART toodab ja disainib kõikvõimalikke suuremõõtmelisi tähti, sõnu, logosid, interjööri detaile ning palju muud.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid