4 nippi, mis aitavad hommikul aega säästa

kodus.ee
Rõivaste sorteerimine aitab lemmikud välja sõeluda ja hommikul kiirelt riietuda. | Shutterstock

Tuhlad hommikuti riidekapis nagu Kardemoni linna röövlid, kes ei teadnud, kus püksid, kus traksid? Anname tädi Sohvi asemel sulle 4 head nippi, kuidas hommikul end kiirelt valmis sättida!

1. Tee riidekapis põhjalik inventuur

 Mida vähem asju sul on, seda vähem näed vaeva garderoobis surfamisega ja mõtlemisega, mida selga panna. Oleme seda küll öelnud, aga kordame üle: kõik, mida sa ei kanna, anna ära, müü maha või viska minema, nii et sorteeri oma garderoobi põhjalikult!

2. Loo riidekapis süsteem

Loo rõivases selline süsteem, millest ka tegelikult suudad kinni pidada - olgu see siis sorteerimine värvide järvi või midagi muud. Vööd-rihmad-sallid säti omaette karpidesse või sahtlitesse.

3. Lemmikrõivad käeulatuses

Hoia oma armastatud rõivakooslused riidekapis alati selgapanemiseks valmis ja käeulatuses, nii saad need kiirelt haarata. Puhasta rõivad ja säti uueks selgapanemiseks valmis kohe pärast seda, kui neid kandnud oled, mitte ära unusta pesukorvi konutama - nii võib sind järgmine kord tabada halb üllatus, kui oma lemmikuid kanda plaanid.

4. Pane valmis

Mäletad, kuidas ema su riided järgmiseks koolipäevaks toolileenile sättis? Tegelikult on see hea harjumus, mis aitab hommikul teisteks asjadeks aega võita - jõuad näiteks korralikult süüa vms. Pane kogu järgmise päeva rõivastus valmis, alustades kingadest!

Sarnased artiklid