3 värskendavat nippi, mis löövad su kodu särama

kodus.ee
Neutraalse tooniga sohva aitab pisidetailidel esile tulla. | Shutterstock

Kas pole nii, et klantspildid panevad ohkama - no kuidas need kodud seal küll nii head välja näevad? Aga tegelikult on abiks päris lihtsad nipid, mis aitavad sul oma kodu parimad küljed esile tuua.

1. Korja kokku kõik üleliigne

Kõike olgu nähtaval parasjagu - nii vaipasid, patju kui ka pleede, küünlatest ja dekoratiivesemetest kõnelemata. Pane kõik asjad prast kasutamist korralikult sinna, kus on nende koht ja jäta nähtavale vaid parimad. Ruumis olgu alati üks pilgupüüdja, mitte segane esemete virvarr.

2. Neutraalsetes toonides pehme mööbel

Miks on väga tihti klantspiltidel üsna tagasihoidlikes toonides sohva, ent ometi mõjub ruum väga stiilselt? Tagasihoidlik foon aitab mõjule pääseda detailidel: värvilised padjad, vaibad, väikemööbel, dekoratiivesemed.

3. Värskenda pisidetaile

Mööblile saad täiesti uue hingamise anda, kui vahetad näiteks käepidemeid - see ei maksa suurt midagi. Samuti ei pea sa igavesest ajast igavesti leppima ühtede ja samade sohvapatjade, pleedide, vaipade, väikemööbli, pisikeste valgustite ja muuga - ka odavamad sisustuskaubamajad nagu Ikea, Jysk või HM Home võimaldavad kodu rahakotti rebestamata kodule uut hingamist jagada. Üllatavaid leide võid avastada ka Eesti päritolu Magaziini ketist. Võid aga ka hoopis ise teha - kuidas näiteks väsinud tumbat värskendada, näed siit.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid