Kodu kadakate vahel
Margit Kõrvits
Konkursi „Kodu kauniks 2020” finalist. Peremehe nõue oli, et maja peaks olema avatud ja läbi kahe korruse. | Juta Kübarsepp

Liina ja Timo Tamme kodu Kuressaare lähistel võlub õhtupäikesele avatud terrassi ja sisehooviga, kõrge aatriumiga ja hubaste tubadega.

Vuran autoga läbi romantilise Kuressaare vanalinna suunaga Sõrve sääre poole. Linna ja maa piir on nii õhkõrn, et ei tajugi hetke, kui linn on seljataha jäänud ning juba laiubki ees looduslik rannaniit koos sillerdava mere, päiksepaiste ja taevas tiirutavate arvukate rändlindudega.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid