Kõnekate akendega maja
Aita Kivi
"Kodu kauniks 2020" finalist. | Juta Kübarsepp

Tauri Tiik jälgis mööda sõites üht omapärase arhitektuuriga maja Viimsis juba ammu, kuni märkas müügikuulutust ja elab nüüd seal – disainirohkes hubases kodus.

Selles skandinaavialikult mõjuvas paljuruuduliste ja erikujuliste akende, viilkatuse, erkerite ja rõdudega majas on tõepoolest midagi kutsuvalt kodust. Tore vaheldus uuemate majade puhul peaaegu kohustuslikele (ja vahel nii steriilselt mõjuvatele) põrandani ulatuvatele seinasuurustele klaasakendele!

Taurilt saan teada, et selle neljasaja ruutmeetri suuruse maja kavandaski keegi norralasest arhitekt ja meie oludesse kohandasid projekti Stuudio Beeta arhitektid 2007.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid