Katlakivi ja mustus rikuvad segisti
TM Kodu&Ehitus
Shutterstock

Vannitoa remonti planeerides pühendatakse tavaliselt palju aega keraamilisele plaadile, vanni või dušikabiini disainile ja mööblile, aga ka segistite ja dušiotsikute valik nõuab läbimõtlemist. Segisti peab olema esteetiline, funktsionaalne ning sobima ümbritsevaga.

Duši- ja vannisegistite ning valamusegistite valimisel tuleb mõelda mitmele aspektile. Esiteks on oluline, et segisti sobib tehniliselt ja füüsiliselt planeeritavasse kohta. Teiseks on oluline, et segisti sobib kokku vannitoa stiiliga, olgu see siis moodne või klassikaline, samuti peaksid olema materjal ja värv meelepärased.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid